7. A

ČTVRTEK M/NJ NJ/M HV ČJ   TV kluci TV kluci
PÁTEK FY/AJ AJ/FY IKT/ČJ ČJ/IKT ZE M

Adaptační kurz v Doubí u Třeboně září 2021

Krásný začátek školního roku zažili žáci 6. a 7. ročníku na jihu Čech ve sportovním areálu Sportcentrum Doubí u Třeboně. Měli jsme pro ně připravené seznamovací, sportovní a kulturní aktivity, pracovali v týmech, podporovali své spolužáky. Romantická byla i cesta vlakem až do nádherné, zelené Třeboně. Počasí nám přálo a umožnilo nejrůznější sportovní činnosti i výlety.

Žáci s námi navštívili zámek v Třeboni, dozvěděli se o historii kraje a rybnikářství, nevynechali jsme ani rodinou hrobku Schwarzenberků, která je významnou třeboňskou kulturní památkou.

Sportcentrum nabízí prostor pro bohaté sportovní vyžití, a tudíž jsme ani chvilku nezaháleli. Hráli jsme fotbal, volejbal i softbal a k večeru jsme se sešli u táboráku. Uvnitř si žáci sami připravili a uspořádali diskotéku.

Jediným nepřítelem nám byl čas, kterého jsme měli málo. Vůbec se nám nechtělo zpátky do školy.

Děkujeme všem zúčastněným za krásné chvíle. Žáci se chovali skvěle a dostali pochvalu od vedení Sportcentra, že jsou slušně vychovaní a bezva.

Pedagogický tým

Jarmila, Tomáš, Zdeněk, Míša