Nabídka kurzů AJ pro 1. - 3. třídu

28. 08. 2018

Pro školní rok 2018/19 nabízíme kurzy anglického jazyka pro 1. - 3. třídu.

Kurzy budou probíhat od začátku října do konce května. Veškeré lekce vede paní Mgr. Jarmila Ptáčková osobně. V případě zrušení lekce ze strany lektorky  bude poskytnuta náhradní hodina nebo finanční kompenzace. Pokud bude lekce zrušena za strany žáka či školy, kompenzace poskytnuta nebude.

Časový rozvrh

PÁTEK: 1. třída 12:15 - 13:00

2. třída 13:00 - 13:45

3. třída 13:45 - 14:30

CENA: 1500,- Kč/ pololetí.

Platbu provádějte prosím až po SMS výzvě, která přijde koncem září. Počáteční časy se mohou mírně posouvat (cca. 10 minut) v závislosti na školním rozvrhu a kapacitě volných učeben. O veškerých změnách budete vždy informováni na webových stránkách www.anglictina-ptackova.webnode.cz a po přihlášení prostřednictvím sms zprávy.

Děti si bude lektorka vyzvedávat v družině a po lekci je předávat tamtéž.

Přihlášení žáka:

pomocí sms ve tvaru: KUNI+TŘÍDA+PŘÍJMENÍ DÍTĚTE

tel. číslo: 607 517 988

V nejbližší možném čase obdržíte potvrzující sms zprávu. Telefonní číslo, ze kterého pošlete sms bude dále používáno jako kontakt pro veškeré další informace.

Mgr. Jarmila Ptáčková