Obnovení výuky 1. a 2. ročník

12. 11. 2020

Vážení rodiče,

od středy 18. 11. 2020 končí pro žáky 1. a 2. ročníku distanční výuka a Vaše děti se mohou vrátit zpět do školních lavic.

Provoz bude zajištěn od 7:30 hodin, kdy můžete využít ranní družinu, po vyučování bude školní družina do 17:00 hodin. Pokud bude dítě samo odcházet po vyučování domů, sdělte nám tuto skutečnost písemnou formou.

Vyučování bude probíhat dle původního rozvrhu platného od 1. 9. 2020. Kroužky jsou zakázané. Stravování bude zajištěno, děti se budou moci naobědvat v jídelně. Obědy si objednejte v systému strava.cz.

Stále platí zákaz zpěvu a sportovní činnosti při vzdělávání. Čas určený pro tělesnou výchovu budeme využívat ke zdravotním procházkám, proto Vás žádáme, aby děti měly vhodné oblečení a obuv.

Žáci i zaměstnanci školy mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole. Vybavte prosím Vaše děti dostatečným počtem roušek na každý den.

Děkuji Vám za Váš dosavadní přístup k distanční výuce a spolupráci.

Mějte se hezky a těším se na viděnou!

Blanka Chramostová